• BIST 10698.59
  • Altın 2490.416
  • Dolar 32.8334
  • Euro 35.3411
  • İstanbul 30 °C
  • Diyarbakır 41 °C
  • Ankara 34 °C
  • İzmir 37 °C
  • Berlin 23 °C

İl il parti parti: Meclis’te yer alacak 600 isim

İl il parti parti: Meclis’te yer alacak 600 isim
28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin kesin olmayan sonuçlarına göre, yeni dönemde Meclis’te yer alacak 600 milletvekili belli oldu.

ADANA

Ömer Çelik – AKP
Ahmet Zenbilci – AKP
Sunay Karamık – AKP
Abdullah Doğru – AKP
Faruk Aytek – AKP
Orhan Sümer – CHP
Müzeyyen Şevkin – CHP
Burhanettin Bulut – CHP
Sadullah Kısacık – CHP
Ayhan Barut – CHP
Muharrem Varlı – MHP
Ayşe Sibel Ersoy – MHP
Ayyüce Türkeş Taş – İYİ Parti
Bilal Bilici – İYİ Parti
Tülay Hatimoğulları Oruç – Yeşil Sol Parti

ADIYAMAN

Resul Kurt – AKP
İshak Şan – AKP
Mustafa Alkayış – AKP
Hüseyin Özhan – AKP
Abdurrahman Tutdere – CHP

AFYONKARAHİSAR

Ali Özkaya – AKP
İbrahim Yurdunuseven – AKP
Hasan Arslan – AKP
Burcu Köksal – CHP
Mehmet Taytak – MHP
Hakan Şeref Olgun – İYİ Parti

AĞRI

Ruken Kilerci – AKP
Sırrı Sakık – YeşiL Sol Parti
Nejla Demir – Yeşil Sol Parti
Heval Bozdağ – Yeşil Sol Parti

AKSARAY

Cengiz Aydoğdu – AKP
Hüseyin Altınsoy – AKP
Ramazan Kaşlı – MHP
Turan Yaldır – İYİ Parti

AMASYA

Haluk İpek – AKP
Hasan Çilez – AKP
Reşat Karagöz – CHP

ANKARA 1. BÖLGE

Yıldırım Tuğrul Türkeş – AKP
Jülide Sarıeroğlu – AKP
Murat Alparslan – AKP
Zehranur Aydemir – AKP
Gamze Taşçıer – CHP
Deniz Demir – CHP
Onur Konuralp – CHP
Sadullah Ergin – CHP
Mustafa Nedim Yamalı – CHP
Aliye Timisi Ersever – CHP
Mevlüt Karakaya – MHP
Koray Aydın – İYİ Parti
Ahmet Eşref Fakıbaba – İYİ Parti

ANKARA 2. BÖLGE

Vedat Bilgin – AKP
Lütfiye Selva Çam – AKP
Orhan Yegin – AKP
Zeynep Yıldız – AKP
Osman Gökçek – AKP
Kurtacan Çelebi – AKP
Murat Emir – CHP
İdris Şahin – CHP
Semra Dinçer – CHP
Sadir Durmaz – MHP
Adnan Beker – İYİ Parti

ANKARA 3. BÖLGE

Fuat Oktay – AKP
Leyla Şahin Usta – AKP
Ömer İleri – AKP
Asuman Erdoğan – AKP
Ahmet Fethan Baykoç – AKP
Tekin Bingöl – CHP
Umut Akdoğan – CHP
Mesut Doğan – CHP
Aylin Yaman – CHP
Yaşar Yıldırım – MHP
Yüksel Arslan – İYİ Parti
Kürşad Zorlu – İYİ Parti

ANTALYA

Mevlüt Çavuşoğlu – AKP
Mustafa Köse – AKP
Tuba Vural Çokal – AKP
Kemal Çelik – AKP
Atay Uslu – AKP
İbrahim Ethem Taş – AKP
Sururi Çorabatır – CHP
Cavit Arı – CHP
Aliye Coşar – CHP
Serap Yazıcı Özbudun – CHP
Şerafettin Kılıç – CHP
Mustafa Erdem – CHP
Abdurrahman Başkan – MHP
Hilmi Durgun – MHP
Uğur Poyraz – İYİ Parti
Aykut Kaya – İYİ Parti
Hakkı Saruhan Oluç – Yeşil Sol Parti

ARDAHAN

Kaan Koç – AKP
Özgür Erdem İncesu – CHP

ARTVİN

Faruk Çelik – AKP
Uğur Bayraktutan – CHP

AYDIN

Mustafa Savaş – AKP
Seda Sarıbaş – AKP
Ömer Özmen – AKP
Bülent Tezcan – CHP
Hüseyin Yıldız – CHP
Süleyman Bülbül – CHP
Evrim Karakoz – CHP
Ömer Karakaş – İYİ Parti

BALIKESİR

İsmail Ok – AKP
Belgin Uygur – AKP
Mustafa Canbey – AKP
Ali Taylan Öztaylan – AKP
Ensar Aytekin – CHP
Serkan Sarı – CHP
Burak Dalgın – CHP
Ekrem Gökay Yüksel – MHP
Turhan Çömez – İYİ Parti

BARTIN

Yusuf Ziya Aldatmaz – AKP
Aysu Bankoğlu – CHP

BATMAN

Ferhat Nasıroğlu – AKP
Keskin Bayrındır – Yeşil Sol Parti
Zeynep Oduncu – Yeşil Sol Parti
Mehmet Rüştü Tiryaki – Yeşil Sol Parti
Nurten Ertuğrul – Yeşil Sol Parti

BAYBURT

Orhan Ateş – AKP

BİLECİK

Halila Eldemir – AKP
Yaşar Tüzün – CHP

BİNGÖL

Feyzi Berdibek – AKP
Zeki Korkutata – AKP
Ömer Faruk Hülakü – Yeşil Sol Parti

BİTLİS

Turan Bedirhanoğlu – AKP
Hüseyin Olan – Yeşil Sol Parti
Semra Çağlar Gökalp – Yeşil Sol Parti

BOLU

Yüksel Coşkunyürek – AKP
Türker Ateş – CHP
İsmail Akgül – MHP

BURDUR

Adem Korkmaz – AKP
Mustafa Oğuz – AKP
İzzet Akbulut – CHP

BURSA 1. BÖLGE

Efkan Ala – AKP
Refik Özen – AKP
Ahmet Kılıç – AKP
Emine Yavuz Gözgeç – AKP
Mustafa Yavuz – AKP
Kayıhan Pala – CHP
Nurhayat Altaca Kayışoğlu – CHP
Mehmet Atmaca – CHP
İsmet Büyükataman – MHP
Yüksel Selçuk Türkoğlu – İYİ Parti

BURSA 2. BÖLGE

Mustafa Varank – AKP
Ayhan Salman – AKP
Osman Mestan – AKP
Emel Gözükara Durmaz – AKP
Muhammet Müfit Aydın – AKP
Hasan Öztürk – CHP
Cemalaettin Kani Torun – CHP
Orhan Sarıbal – CHP
Feyzi Zırhoğlu – MHP
Hasan Toktaş – İYİ Parti

ÇANAKKALE

Ayhan Gider – AKP
İsmet Güneşhan – CHP
Özgür Ceylan – CHP
Rıdvan Uz – İYİ Parti

ÇANKIRI

Muhammet Emin Akbaşoğlu – AKP
Pelin Yılık – MHP

ÇORUM

Yusuf Ahlatçı – AKP
Oğuzhan Kaya – AKP
Mehmet Tahtasız – CHP
Vahit Kayrıcı – MHP

DENİZLİ

Cahit Özkan – AKP
Şahin Tin – AKP
Nilgün Ök – AKP
Gülizar Biçer Karaca – CHP
Şeref Arpacı – CHP
Sema Silkin Ün – CHP
Yasin Öztürk – İYİ Parti

DİYARBAKIR

Mehmet Galip Ensarioğlu – AKP
Mehmet Sait Yaz – AKP
Suna Kepolu Ataman – AKP
Mustafa Sezgin Tanrıkulu – CHP
Berdan Öztürk – Yeşil Sol Parti
Halide Türkoğlu – Yeşil Sol Parti
Osman Cengiz Çandar – Yeşil Sol Parti
Adalet Kaya – Yeşil Sol Parti
Serhat Eren – Yeşil Sol Parti
Sevilay Çelenk Özen – Yeşil Sol Parti
Mehmet Kamaç – Yeşil Sol Parti
Ceylan Akça Cupolo – Yeşil Sol Parti

DÜZCE

Ayşe Keşir – AKP
Ercan Öztürk – AKP
Talih Özcan – CHP

EDİRNE

Fatma Aksal – AKP
Ediz Ün – CHP
Ahmet Baran Yazgan – CHP
Mehmet Akalın – İYİ Parti

ELAZIĞ

Erol Keleş – AKP
Ejder Açıkkapı- AKP
Mahmut Rıdvan Nazırlı – AKP
Gürsel Erol – CHP
Semih Işıkver – MHP

ERZİNCAN

Süleman Karaman – AKP
Mustafa Sarıgül – CHP

ERZURUM

Selami Altınok – AKP
Fatma Öncü – AKP
Mehmet Emin Öz – AKP
Abdurrahim Fırat – AKP
Kamil Aydın – MHP
Meral Danış Beştaş – Yeşil Sol Parti

ESKİŞEHİR

Fatih Dönmez – AKP
Ayşen Gürcan – AKP
Utku Çakırözer – CHP
Jale Nur Süllü – CHP
İbrahim Arslan – CHP
İdris Nebi Hatipoğlu – İYİ Parti

ANTEP

Abdulhamit Gül – AKP
Mehmet Eyup Özkeçeci – AKP
Ali Şahin – AKP
Derya Bakbak – AKP
Mesut Bozatlı- AKP
Şehzade Demir – AKP
İrfan Çelikaslan – AKP
Bünyamin Bozgeyik – AKP
Hasan Öztürkmen – CHP
Melih Meriç – CHP
Ertuğtul Kaya – CHP
Sermet Atay – MHP
Mehmet Mustafa Gürban – İYİ Parti
Sevda Karaca Demir – Yeşil Sol Parti

GİRESUN

Nazım Elmas – AKP
Ali Temür – AKP
Elvan Işık Gezmiş – CHP
Ertuğrul Gazi Konal – MHP

GÜMÜŞHANE

Celalettin Köse – AKP
Musa Küçük – MHP

HAKKARİ

Vezir Coşkun Parlak – Yeşil Sol Parti
Öznur Bartın – Yeşil Sol Parti
Onur Düşünmez – Yeşil Sol Parti

HATAY

Adem Yeşildal – AKP
Abdulkadir Özel – AKP
Hüseyin Yayman – AKP
Kemal Karahan – AKP
Mehmet Güzelmansur – CHP
Nermin Yıldırım Kara – CHP
Servet Mullaoğlu – CHP
Necmettin Çalışkan – CHP
Lütfi Kaşıkçı – MHP
Adnan Şefik Çirkin – İYİ Parti
Can Atalay – TİP

IĞDIR

Cantürk Alagöz – AKP
Yılmaz Hun – Yeşil Sol Parti

ISPARTA

Mehmet Uğur Göksöz – AKP
Hikmet Yalım Halıcı – CHP
Hasan Basri Sönmez – MHP
Aylin Cesur – İYİ Parti

İSTANBUL 1. BÖLGE

Murat Kurum – AKP
Erkan Kandemir – AKP
Hasan Turan – AKP
Müşerref Pervin Tuba Durgut – AKP
Hulusi Şentürk – AKP
Hulki Cevizoğlu – AKP
Tuğba Işık Ercan – AKP
İsmail Erdem – AKP
Yahya Çelik – AKP
Behiye Eker – AKP
Serkan Bayram – AKP
Ümmü Gülşen Öztürk – AKP
Azmi Ekinci – AKP
Nurettin Alan – AKP
Oğuz Kaan Salıcı – CHP
Gamze Akkuş İlgezdi – CHP
Fethi Açıkel – CHP
Gökhan Günaydın CHP
Birol Aydın – CHP
Ahmet Ersagun Yücel – CHP
Elif Esen – CHP
Hasan Karal – CHP
Cemal Enginyurt – CHP
Selim Temurci – CHP
Ali Gökçek – CHP
Suat Özçağdaş – CHP
Edip Semih Yalçın – MHP
İzzet Ulvi Yönter – MHP
Nimet Özdemir – İYİ Parti
Burak Akburak – İYİ Parti
Mustafa Cihan Paçacı – İYİ Parti
Sırrı Süreyya Önder – Yeşil Sol Parti
Kezban Konukçu – Yeşil Sol Parti
Sera Kadıgil – TİP
Suat Pamukçu – Yeniden Refah Partisi

İSTANBUL 2. BÖLGE

Süleyman Soylu – AKP
Halit Yerebakan – AKP
Rabia İlhan – AKP
Önder Aksakal – AKP
Mustafa Demir – AKP
İsmail Emrah Karayel – AKP
Zafer Sırakaya – AKP
Büşra Paker – AKP
Sevan Sıvacıoğlu – AKP
Derya Ayaydın – AKP
Adem Yıldırım – AKP
Sena Nur Çelik – AKP
Namık Tan – CHP
Yunus Emre- CHP
Gökan Zeybek – CHP
Enis Berberoğlu – CHP
Mustafa Kaya – CHP
Yüksel Mansur Kılınç – CHP
İsa Mesih Şahin – CHP
Evrim Rızvanlıoğlu – CHP
Celal Adan – MHP
Mehmet Satuk Buğra Kavuncu – İYİ Parti
Mehmet Selim Ensarioğlu – İYİ Parti
Cengiz Çiçek – Yeşil Sol Parti
Özgül Saki – Yeşil Sol Parti
Ahmet Şık – TİP
Fatih Erbakan – Yeniden Refah Partisi

İSTANBUL 3. BÖLGE

Numan Kurtuluş – AKP
Özlem Zengin – AKP
Cüneyt Yüksel – AKP
Zekeriya Yapıcıoğlu – AKP
Halis Dalkılıç – AKP
Rümeysa Kadak – AKP
Oğuz Üçüncü – AKP
Bayram Şenocak – AKP
Şamil Ayrım – AKP
Seda Gören Bölük – AKP
Nilhan Ayan – AKP
Yıldız Konal Süslü – AKP
Şengül Karslı – AKP
Yücel Arzen Hacıoğulları – AKP
Engin Altay – CHP
Erdoğan Toprak – CHP
Türkan Elçi – CHP
İlhan Kesici – CHP
Zeynel Emre – CHP
Mustafa Yeneroğlu – CHP
Bülent Kaya – CHP
Doğan Demir – CHP
Özgür Karabat – CHP
Medeni Yılmaz – CHP
Turan Taşkın Özer – CHP
Feti Yıldız – MHP
İsmail Faruk Aksu – MHP
Ersin Beyaz – İYİ Parti
Seyithan İzsiz – İYİ Parti
Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu – İYİ Parti
Çiğdem Kılıçgün Uçar – Yeşil Sol Parti
İskender Bayhan – Yeşil Sol Parti
Çiçek Otlu – Yeşil Sol Parti
Celal Fırat – Yeşil Sol Parti
Erkan Baş – TİP
Doğan Bekin – Yeniden Refah Partisi

İZMİR 1. BÖLGE

Mehmet Muharrem Kasaoğlu – AKP
Mahmut Atilla Kaya – AKP
Şebnem Bursalı – AKP
Mehmet Ali Çelebi – AKP
Yüksel Taşkın – CHP
Tuncay Özkan – CHP
Sevda Erdan Kılıç – CHP
Murat Bakan – CHP
Ednan Arslan – CHP
Seda Kaya Ösen – CHP
Haydar Altıntaş – CHP
Dursun Müsavat Dervişoğlu – İYİ Parti
Ümit Özlale – İYİ Parti
Burcugül Çubuk – Yeşil Sol Parti

İZMİR 2. BÖLGE

Eyyüp Kadir İnan – AKP
Fehmi Alpay Özalan – AKP
Ceyda Bölünmez Çankırı – AKP
Yaşar Kırkpınar – AKP
Gökçe Gökçen – CHP
Rıfat Turuntay Nalbantoğlu – CHP
Rahmi Aşkın Türeli – CHP
Mahir Polat – CHP
Mehmet Salih Uzun – CHP
Deniz Yücel – CHP
Mustafa Bilici – CHP
Taner Osmanağaoğlu – MHP
Hüsmen Kırkpınar – İYİ Parti
İbrahim Akın – Yeşil Sol Parti

MARAŞ

Vahit Kirişçi – AKP
Ömer Oruç Bilal Debgici – AKP
Mevlüt Kurt – AKP
Tuba Köksal – AKP
Mehmet Şahin – AKP
Ali Öztunç – CHP
Zuhal Karakoç Dora – MHP
Turan Şahin – MHP

KARABÜK

Cem Şahin – AKP
Durmuş Ali Keskinkılıç – AKP
Cevdet Akay – CHP

KARAMAN

Selman Oğuzhan Eser – AKP
Osman Sağlam – AKP
İsmail Atakan Ünver – CHP

KARS

Adem Çalkın – AKP
İnan Akgün Alp – CHP
Gülistan Kılıç Koçyiğit – Yeşil Sol Parti

KASTAMONU

Halil Uluay – AKP
Fatma Serap Ekmekci – AKP
Hasan Baltacı – CHP

KAYSERİ

Hulusi Akar – AKP
Ayşe Böhürler – AKP
Şaban Çopuroğlu – AKP
Murat Cahid Cıngı – AKP
Sayın Bayar Özsoy – AKP
Aşkın Genç – CHP
Mahmut Arıkan – CHP
İsmail Özdemir – MHP
Mustafa Baki Ersoy – MHP
Dursun Ataş – İYİ Parti

KIRIKKALE

Mustafa Kaplan – AKP
Ahmet Önal – CHP
Halil Öztürk – MHP

KIRKLARELİ

Ahmet Gökhan Sarıçam – AKP
Vecdi Gündoğdu – CHP
Fahri Özkan – CHP

KIRŞEHİR

Necmettin Erkan – AKP
Metin İlhan – CHP

KİLİS

Ahmet Salih Dal – AKP
Mustafa Demir – MHP

KOCAELİ

Sadettin Hülagü – AKP
Radiye Sezer Katırcıoğlu – AKP
Veysal Tipioğlu – AKP
Mehmet Akif Yılmaz – AKP
Cemil Yaman – AKP
Sami Çakır – AKP
Mühip Kanko – CHP
Harun Özgür Yıldızlı – CHP
Hasan Bitmez – CHP
Nail Çiler – CHP
Saffet Sancaklı – MHP
Lütfü Türkkan – İYİ Parti
Ömer Faruk Gergerlioğlu – Yeşil Sol Parti
Mehmet Aşıla – Yeniden Refah

KONYA

Tahir Akyürek – AKP
Orhan Erdem – AKP
Selman Özboyacı – AKP
Meryem Göka – AKP
Abdullah Ağralı – AKP
Mehmet Baykan – AKP
Ziya Altunyaldız – AKP
Latif Selvi – AKP
Mustafa Hakan Özer – AKP
Barış Bektaş – CHP
Hasan Ekici – CHP
Mustafa Kalaycı – MHP
Konur Alp Koçak – MHP
Ünal Karaman – İYİ PARTİ
Ali Yüksel – Yeniden Refah

KÜTAHYA

Adil Biçer – AKP
İsmail Çağlar Bayırcı – AKP
Mehmet Demir – AKP
Ali Fazıl Kasap – CHP
Ahmet Erbaş – MHP

MALATYA

Bülent Tüfenkci – AKP
İhsan Koca – AKP
İnanç Sira Karaölmeztoprak – AKP
Abdurrahman Babacan – AKP
Veli Ağbaba – CHP
Mehmet Celal Fendioğlu – MHP

MANİSA
Bahadır Yenişehirlioğlu – AKP
Murat Baybatur – AKP
Tamer Akkal – AKP
Ahmet Mücahit Arnıç – AKP
Özgür Özel – CHP
Ahmet Vehbi Bakıroğlu – CHP
Bekir Başevirgen – CHP
Selma Aliye Kavaf – CHP
Erkan Akçay – MHP
Şenol Suat – İYİ Parti

MARDİN

Faruk Kılıç – AKP
Muhammet Adak – AKP
Salihe Aydeniz – Yeşil Sol Parti
Kamuran Tanhan – Yeşil Sol Parti
Beritan Güneş Altın – Yeşil Sol Parti
George Aslan – Yeşil Sol Parti

MERSİN

Nureddin Nebati – AKP
Ali Kıratlı – AKP
Havva Siber Söylemez – AKP
Faruk Dinç – AKP
Ali Mahir Başarır – CHP
Gülcan Kış – CHP
Mehmet Emin Ekmen – CHP
Talat Dinçer – CHP
Hasan Ufuk Çakır – CHP
Levent Uysal – MHP
Burhanettin Kocamaz – İYİ Parti
Ali Bozan – Yeşil Sol Parti
Perihan Koca – Yeşil Sol Parti

MUĞLA

Kadem Mete – AKP
Yakup Otgöz – AKP
Cumhur Uzun – CHP
Gizem Özcan – CHP
Süreyya Öneş Derici – CHP
Selçuk Özdağ – CHP
Metin Ergün – İYİ Parti

MUŞ

Mehmet Emin Şimşek – AKP
Sezai Temelli – Yeşil Sol Parti
Sümeyye Boz – Yeşil Sol Parti

NEVŞEHİR

Süleyman Özgün – AKP
Emre Çalışkan – AKP
Filiz Kılıç – CHP

NİĞDE

Cevahir Uzkurt – AKP
Ömer Fethi Gürer – CHP
Cumali İnce – MHP

ORDU

Mahmut Özer – AKP
İbrahim Ufuk Kaynak – AKP
Mustafa Hamarat – AKP
Seyit Torun – CHP
Mustafa Adıgüzel – CHP
Naci Şanlıtürk – MHP

OSMANİYE

Derya Yanık – AKP
Seydi Gülsoy – AKP
Asu Kaya Gedik – CHP
Devlet Bahçeli – MHP

RİZE

Muhammed Avcı – AKP
Harun Mertoğlu – AKP
Tahsin Ocaklı – CHP

SAKARYA

Lütfi Bayraktar – AKP
Çiğdem Erdoğan Atabek – AKP
Ali İnci – AKP
Ertuğrul Kocacık – AKP
Murat Kaya – AKP
Ayça Taşkent – CHP
Muhammet Levent Bülbül – MHP
Ümit Dikbayır – İYİ Parti

SAMSUN

Mehmet Muş – AKP
Çiğdem Karaaslan – AKP
Yusuf Ziya Yılmaz – AKP
Orhan Kırcalı – AKP
Ersan Aksu – AKP
Murat Çan – CHP
Mehmet Karaman – CHP
İlyas Topsakal – MHP
Erhan Usta – İYİ Parti

SİİRT

Mervan Gül – AKP
Tuncer Bakırhan – Yeşil Sol Parti
Sabahat Erdoğan Sarıtaş – Yeşil Sol Parti

SİNOP

Nazım Maviş – AKP
Barış Karadeniz – CHP

SİVAS

Abdullah Güler – AKP
Hakan Aksu – AKP
Rukiye Toy – AKP
Ulaş Karasu – CHP
Ahmet Özyürek – MHP

URFA

Bekir Bozdağ – AKP
Abdulkadir Emin Önen – AKP
Abdürrahim Dursak – AKP
Mehmet Ali Cevheri – AKP
Cevahir Asuman Yazmacı – AKP
İbrahim Eyyüpoğlu – AKP
Hikmet Başak – AKP
Mehmet Faruk Pınarbaşı – AKP
Mahmut Tanal – CHP
İbrahim Özyavuz – MHP
Mithat Sancar – Yeşil Sol Parti
Ömer Öcalan – Yeşil Sol Parti
Dilan Kunt Ayan – Yeşil Sol Parti
Ferit Şenyaşar – Yeşil Sol Parti

ŞIRNAK

Arslan Tatar – AKP
Nevroz Uysal – Yeşil Sol Parti
Mehmet Zeki İrmez – Yeşil Sol Parti
Ayşegül Doğan – Yeşil Sol Parti

TEKİRDAĞ

Mestan Özcan – AKP
Gökhan Diktaş – AKP
Çiğdem Koncagül – AKP
Faik Öztrak – CHP
İlhami Özcan Aygün – CHP
Cem Avşar – CHP
Nurten Yontar- CHP
Selcan Hamşıoğlu- İYİ Parti

TOKAT

Yusuf Beyazıt – AKP
Mustafa Arslan – AKP
Cüneyt Aldemir – AKP
Kadim Durmaz – CHP
Yücel Bulut – MHP

TRABZON

Adil Karaismailoğlu – AKP
Mustafa Şen – AKP
Yılmaz Büyükaydın – AKP
Vehbi Koç – AKP
Sibel Suiçmez – CHP
Yavuz Aydın – İYİ Parti

DERSİM

Ayten Kordu – Yeşil Sol Parti

UŞAK

İsmail Güneş – AKP
Fahrettin Tuğrul – AKP
Ali Karaoba – CHP

VAN

Burhan Kayatürk – AKP
Kayhan Türkmenoğlu – AKP
Pervin Buldan – Yeşil Sol Parti
Zülküf Uçar – Yeşil Sol Parti
Gülcan Kaçmaz Sayyiğit – Yeşil Sol Parti
Sinan Çiftyürek – Yeşil Sol Parti
Güldüren Varil – Yeşil Sol Parti
Mahmut Dindar – Yeşil Sol Parti

YALOVA

Ahmet Büyükgümüş – AKP
Meliha Akyol – AKP
Tahsin Becan – CHP

YOZGAT

Abdulkadir Akgül – AKP
Süleyman Şahan – AKP
İbrahim Ethem Sedef – MHP
Lütfullah Kayalar – İYİ Parti

ZONGULDAK

Muammer Avcı- AKP
Saffet Bozkurt – AKP
Ahmet Çolakaoğlu – AKP
Deniz Yavuzyılmaz – CHP
Eylem Ertuğ Ertuğrul – CHP

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış
    ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İlke Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 261 34 89