ilkehaber.com
Roboski Anayasa Mahkemesi'nde
Irak’ta son altı ay'da korkunç bilanço
Akdoğan'a 'Öcalan’ın kitaplarını okudunuz mu?' sorusu
Genelkurmay: Suruç’ta bir IŞİD üyesi teslim oldu
Almanya'dan Kürdistan’a 13 milyon Avro'luk silah yardımı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
07 Eylül 2010 Salı 09:22

Bahçeli'yi bitirecek dil sürçmesi

Yoğun çalışma temposu karşısında yorgun düşen siyasilerin en büyük problemi hiç şüphesiz dil sürçmeleridir.

Yoğun çalışma temposu karşısında yorgun düşen siyasilerin en büyük problemi hiç şüphesiz dil sürçmeleridir. Kimi zaman siyasi fıkralara dönüştürülen, hassasiyetine binaen kimi zaman da diğer siyasi parti liderlerinin yıllarca dillerine dolamasına neden olan dil sürçmeleri bu kez MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi zor durumda bıraktı. Erdoğan'ın "Kelle" ve benzeri dil sürçmelerini affetmeyen Bahçeli, tam da "MHP içinde PKK'lı kardeşlerinin" bulunduğunu söyleyecekti ki, manevra yaparak böyle kurtardı. 

MHP lideri Devlet Bahçeli, TV 8'de Erkan Tan'la gündemi değerlendirdi.. Konu Kürt kökenli vatandaşların MHP'ye bakışına geldiğinde Bahçeli dil sürçmesi yaşadı.

Erkan Tan'la Başkentten Özel programına konuk olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, referandum sürecine ilişkin soruları yanıtladı..

Bahçeli, Erdoğan'ın sık sık eleştiri konusu yaptığı 'Bahçeli Diyarbakır'a gidemiyor' sözleri için 'Gün gelecek Diyarbakır'da büyük bir yürüyüş yapacağız' dedi..

'Kürt kökenli vatandaşlarımız MHP'yi seviyor mu?' sorusunda ise Bahçeli zor anlar yaşadı..

Bahçeli, 'MHP içinde Kürt kökenli çok kardeşimiz var. MHP içinde gelişme süreci içinde Alevi kardeşlerimiz, PKK'lı ... ee Kürt kökenli kardeşlerimiz var.. Bizim içimizde PKK'lı bulamazsınız ama Kürt kökenli çok değerli kardeşlerimiz var' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
GAZETE BAŞLIKLARI